Firmamız 2010'nun şubat ayında faaliyete geçmiştir. Biyoteknoloji ve Yazılım alanları üzerine yenilikleri takip eden ve yeni teknolojilere ulaşmayı hedefleyen bir perspektife sahip olması ve sektördeki 9 yılı aşan başarılı iş tecrübesine sahip çalışanları bünyesinde barındırması firmamızın vücuda gelmesindeki önemli faktörlerdir. Firmamızın kuruluş amacı tedarik zincirindeki görevini en iyi şekilde gerçekleştirmek ve ülkemizde katma değer üretmektir. 

 

Firmamızın ana hedefi, her yıl müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak ve ar-ge laboratuarımızı kurarak yeni ürünlerimizi üretmektir. Genartek her zaman, ileri teknolojilerin ve yeni ürünlerin ülkemiz üniversite laboratuarlarında, hastanelerinde ve özel laboratuarlarda değer üreterek ülkemize katma değer kazandırması için öncülük etmeyi hedefleyen bir anlayış içinde bulunacaktır. Firmamız; ülkemiz değerlerine sahip çıkan, sorun çözme odaklı, yenilikçi, araştırmacı ve müşteri odaklı bir firma yapısına sahiptir.

 

Firmamız 2017 yılında Adnan Menderes Üniversitesi TEKNOKENT bünyesinde yerini almış durumdadır. Yerli teknoloji üretimi için ar-ge çalışmalarına başlayarak ülkemize katma değer sağlamayı hedeflemektedir.

 

Firmamızın başarı anlayışı; müşterilerinde gördüğü tebessümdür.

 

whatsapp